Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, tutarlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Marifet Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Körpeler” hareketi hayata geçmiştir. Bir sene sürmesi planlanan devinme inanılmaz ait görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en koca gencelme hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basitgiyecekü bir katılımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Bakanı, Toyluk Spor Bakanı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü karınin tarihlerinde ilk el protokol imzalatarak içtimai konularda alay malay devinme etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş meslekında biryoğun farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de zeban eğitimi almıştır. Burayı da koca bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek biryoğun proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında biryoğun başarılı çkırmızıışcevher imza atmıştır.
Yeniden ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en koca kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve gayrı ülkelere benzer gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kafakanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin çalım kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; biryoğun vakıf ve uluslararası yapıa, çkırmızıışmalar ve projeler dair payanda vermektedir.

About the author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://italyandiliedebiyati.name.tr/ https://bilgisayartablet.name.tr/ https://kayseriyuzlazerepilasyon.name.tr/ https://dedektiflik.name.tr/ https://fiyatteklifi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye