Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çısoy bir Ilim Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çısoy en cesim miktarda ilaç sineerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu cesim adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği yerı genişletmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun bilgi dağarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen temeları mazmunında ülkesini daim temsil eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane temelvurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca müstacel gelişen vakalarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında imdi sahici bir mahir olmasıyla baş başa kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün güruhlen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma ortada en çok patent temelvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Insanı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sayesinde hayırlı meselelere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse üstelik asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa bulunmak üzere otama yuğrunda geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek adamlık geçmişine cesim bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek özgülemek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (kat tesir) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede müsaadeı münfailtır. Parçalanmamış çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biriyi şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Apotrsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin nispetle insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta katıkların geçmesi sinein belli bir devirı beklesek üstelik birtakımları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile sineerisinden basit bir şekilde otama edebilmek sinein bu kullanılıyor. Hatta eşeysel meselelev bozukluğunu da otama etmek sinein kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış felakete karşı mukavemetli ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent temelvurularının 2000 adetine yaklaşanın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri soy istirahatlarine verilen kalan cihan toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü bildirme eden Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına konstrüksiyonlabilecek en haklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da cesim gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde mevki yer gayrı bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir miktarda farmasötik üsteliksevinçli patentinin kazanç sahibi olması ve temelvurusunu ilk karşılayıcı zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın asliye yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık yerında çtuzakışmalarını daim çokleterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biriyi kat Türkiye Senenin Ilim Insanı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil yurt haricinde kısaca küresel anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların muhaliflığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile baş başa hayırlı meselelere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biriyi farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mevki yer bir zer sahası ile baş başa temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan kıymet yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a basıcı maden ruhsatları ile sağlamlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada konseptlerine mevki maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim ulanmış kıymet sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise katıksız malzeme konstrüksiyonsındaki vahiluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine müsait rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki yer teferruatlara bakarak üste, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

About the author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://italyandiliedebiyati.name.tr/ https://bilgisayartablet.name.tr/ https://kayseriyuzlazerepilasyon.name.tr/ https://dedektiflik.name.tr/ https://fiyatteklifi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye