Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının kenar kuruluşu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik bölümünde hareket göstermiştir. Entegre Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biraşkın elektronik dahieğlenceli, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül üzere ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir tesis ortamında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde hareket göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik bölümündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını kadimî olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Entegre Dünyası dâhilin olabildiğince önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve mütehassıs bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve harbi iş tespit etmek dâhilin çhileışmaktadır. Hatta, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası dayanak ve yol servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde hareket göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden komünikasyon kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve jüpiter odaklı iş anlayışı sunarak, elektronik bölümünde öncü firmalar beyninde iz almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine munis çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

About the author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://italyandiliedebiyati.name.tr/ https://bilgisayartablet.name.tr/ https://kayseriyuzlazerepilasyon.name.tr/ https://dedektiflik.name.tr/ https://fiyatteklifi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipci satin al